Організатори iForum оголосили конкурс на керівників нових тематичних напрямів

50f2c1dae1a26eccd3c84e982682846f

Oргкoмітeт нaйбільшoї ІТ-кoнфeрeнції Укрaїни тa Сxіднoї Єврoпи, iForum, oгoлoшує кoнкурс нa кeрівників нaпрямів фoруму! Тaкoж відкритo опцію пропозицій нових напрямів.

Організатори вирішили пробыть цей експеримент заради розвитку івенту відповідно после потреб ринку та змін возьми ньому.

Ми прагнемо зробити iForum ще цікавішим та кориснішим угоду кому) наших учасників. Тепер кожен, хто вважає, що може зробити конференцію кращою, має змогу спробувати себя в ролі керівника напряму.

Що чтобы цього треба?

  1. Мати експертну вагу у напрямі, який прагне очолити;
  2. Широке танец контактів серед вагомих експертів галузі;
  3. Часок та натхнення (робота держи волонтерських засадах);
  4. Подати заявку нате сторінці.

Заявки розглядатиме та затверджуватиме чинний програмний Оргкомітет – він малограмотный складає повноважень, і виступатиме як опекун цього експерименту.

Затверджені керівники напрямів будуть формувати тему обраного напряму та його програму, відбиратимуть спікерів та повністю курувати його реалізацію в рамках конференції. Спірні питання вирішуватимуться колегіально, в зборах Оргкомітету.

Серед нових напрямів, які ми бачимо недостатньо висвітленими возьми iForum та актуальними впредь до впровадження: цифрова медицина, Smart City, Блокчейн, Green Tech, Outsource, Кібербезпека, Креативна економіка. Проте учасники експерименту можуть пропонувати і власні аргументовані варіанти.

Керівники напрямів обираються получи один рік. Закликаємо ІТ та ділову спільноту долучитися та зробити улюблений івент ще кориснішим для того широкого кола мислячих людей. Більше інформації шелковица

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.